e27.ua

e27.ua – це найбільший за асортиментом інтернет-магазин світильників в Україні. Лише за кілька років активного розвитку ми стали еталоном якісної та системної роботи для більшості клієнтів, партнерів та конкурентів.

Основний асортимент магазину – товари європейських та українських виробників середнього цінового сегменту. Це люстри, бра, торшери, підвісні, точкові, вуличні світильники, лампи та аксесуари.

В товарному каталозі є як перевірені часом лідери – Eglo, Nowodvorski, Azzardo, так і бренди, якi поступово набувають популярностi, – Imperium Light, Ideal Lux, SLV та інші. Список виробників постійно розширюється, щоб ефективно вирішувати потреби навіть найвибагливіших клієнтів.

За роки роботи ми стали більше ніж магазином. Більшість клієнтів, партнерів, конкурентів користуються сайтом як довідковою системою із завжди актуальною та повною інформацією про кожен товар. Тому ми з особливою увагою підтримуємо високий рівень інформації на сайті – про технічні параметри, ціни та доступність товару на складах.

Довірте організацію освітлення нам та оцініть переваги співпраці з людьми, які живуть своєю справою.